LUBELLA MAKARON JAJECZNY RYŻ 250G

2,79 
Cena jednostkowa (kg/L) 11,16 

Dodatkowe informacje

Waga .25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „LUBELLA MAKARON JAJECZNY RYŻ 250G”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *